Eredményesen zárult a XXXI. OTDK Szegeden

A Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kara és Tanszékünk számára is eredményesen zárult XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Szegeden megrendezett Állam- és Jogtudományi Szekciója, melynek több tagozati ülésén is képviseltette magát Tanszékünk.

A szekcióban Karunk 25 versenyzője összesen 16 díjat hozott el, meghaladva ezzel a XXX. OTDK-n elért 12 díjat.

Tanszékünkről jogtörténeti dolgozatával Szentgyörgyvári Tamás demonstrátor két különdíjat is elnyert, míg másik demonstrátorunk, Kelemen Roland, harmadik helyezést ért el alkotmányjogi dolgozatával. A tanszék korábbi demonstrátora Busa Réka az árva művekről írt munkájával második helyezést ért el.

A díjazott versenyzők mellett kiemelendő, hogy a tanszék minden demonstrátora részt vett a XXXI. OTDK-n: Pődör Lea és Hancz Patrik szerzőként, Kobl Tamás és Kovács Balázs pedig opponensként.

Mindannyiuk munkáját köszöjük és gratulálunk az eredményeikhez!

A Magyar Regionális Tudományi Társaság XV. vándorgyűlése 2017. október 19. - 2017. október 20.
Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.