Tanszéki sikerek az Intézményi TMDK-n

A 2013/2014. tanév tavaszi intézményi TMDK-ján Tanszékünk több demonstrátora is megmérette dolgozatát az egyes szekciók zsűrijei előtt.

Demonstrátoraink a magánjogi, illetve a nemzetközi és európai jogi szekcióban értek el sikereket, amelyekhez örömmel gratulálunk.

A magánjogi szekció:

1. hely Busa Réka: A norma és az esztétikum kollíziója - a szerzői jog és a színpadi nyilvános előadások kapcsolata
2. hely Csitei Béla: A felelősségtan identifikációs elmélete

Nemzetközi és európai jogi szekció:
1. hely Pataki Márta-Kelemen Roland: A kibertámadások nemzetközi jogi relevanciája

Emellett megkülönböztetett örömmel és elismeréssel számolunk be arról, hogy Tanszékünk demonstrátora, Kelemen Rolna az Egyetemi TDT döntése alapján elnyerte a Hallgatók a tudományért díjat, amellyel a Tudományos és Művészeti Diákköri mozgalomban hosszú éveken át tartó, folyamatos és eredményes részvételt díjazza a TDT.

Török Vacsora Est - Sieger Gasztroélmény 2024. április 26. 18:00 - 22:00
UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS 2024. április 27. 09:00 - 10:00