Nemzetközi konferenciának adott otthont a Jogi Kar

2017. március 24-25-én a győri egyetem Jogi Kara adott otthont az Ifjú Romanisták Találkozója elnevezésű rangos nemzetközi konferenciának.

A nagy presztízsű vándorkonferencia korábban többek között Bécsben, Bonnban, Innsbruckban, Münsterben és az olaszországi Lecce-ben került megrendezésre. Idén tizenegyedik alkalommal jött létre; nagy megtiszteltetés volt városunk és egyetemünk számára is, hogy otthont adhattunk ennek a rendezvénynek.

Európa hat országából harmincöt, a római joggal tudományos élethivatásként foglalkozó kutató érkezett a konferenciára. A szekciók programját egy Pannonhalmára tett közös kirándulás, valamint egy győri városnézés tette színesebbé.

Az eseményt a Karon működő Német Jogi Centrum munkatársai, Deli Gergely és Busa Réka szervezték.

A Magyar Regionális Tudományi Társaság XV. vándorgyűlése 2017. október 19. - 2017. október 20.
Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.