Kari részvétel a Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenyen

Negyvenhatodik alkalommal rendezték meg a Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenyt Esztergomban, május negyedikén. Egyetemünket Polgár Eszter, másodéves joghallgató képviselte a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Karának esztergomi képzési helyszínén

Szép számmal voltak jelentkezők a rangos versenyre: negyvenketten mérettették meg magukat. Hallgatónk ugyan érmet nem nyert el, azonban a versenyt megelőző felkészülés alatt rengeteg új ismeretre tett szert Grábics Júlia Tanárnő jóvoltából, melyet a jogászi hivatás során később kamatoztatni tud, továbbá, egy szép és tartalmas napot töltött el kísérőtanárával, Szemánné Deme Andrea Tanárnővel Esztergomban.

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
Elektronikus ZH nap 2018. október 26.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00