Kari részvétel a Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenyen

Negyvenhatodik alkalommal rendezték meg a Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenyt Esztergomban, május negyedikén. Egyetemünket Polgár Eszter, másodéves joghallgató képviselte a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Karának esztergomi képzési helyszínén

Szép számmal voltak jelentkezők a rangos versenyre: negyvenketten mérettették meg magukat. Hallgatónk ugyan érmet nem nyert el, azonban a versenyt megelőző felkészülés alatt rengeteg új ismeretre tett szert Grábics Júlia Tanárnő jóvoltából, melyet a jogászi hivatás során később kamatoztatni tud, továbbá, egy szép és tartalmas napot töltött el kísérőtanárával, Szemánné Deme Andrea Tanárnővel Esztergomban.

Szenátusi ülés 2018. december 17. 14:00 - 16:00
Téli ünnepi nyitvatartási rend 2018. december 22. 00:00 - 2019. december 1. 23:55
Munkaszüneti nap 2018. december 24.
Munkaszüneti nap 2018. december 25. - 2018. december 26.