Kari részvétel a Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenyen

Negyvenhatodik alkalommal rendezték meg a Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenyt Esztergomban, május negyedikén. Egyetemünket Polgár Eszter, másodéves joghallgató képviselte a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Karának esztergomi képzési helyszínén

Szép számmal voltak jelentkezők a rangos versenyre: negyvenketten mérettették meg magukat. Hallgatónk ugyan érmet nem nyert el, azonban a versenyt megelőző felkészülés alatt rengeteg új ismeretre tett szert Grábics Júlia Tanárnő jóvoltából, melyet a jogászi hivatás során később kamatoztatni tud, továbbá, egy szép és tartalmas napot töltött el kísérőtanárával, Szemánné Deme Andrea Tanárnővel Esztergomban.

Szakirányválasztás 2018. szeptember 17. 00:00 - 2018. szeptember 22. 23:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. szeptember 21. 00:00 - 2018. szeptember 22. 23:00
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 24.
Akadémiai Nap 2018. szeptember 26.