Mezey Barna 65. születésnapi köszöntése

Mezey Barna professzor úr, tanszékünk oktatója 2018. május 27-én betöltötte a 65. életévét, így tiszteletére köszöntést szerveztek az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karán.

A Professzor Úr pályájához méltóan 65. születésnapján pályatársai emlékkötettel lepték meg. A Jogtörténeti Parerga 2-öt, amelyet Gosztonyi Gergely és Tanszékünk c. egyetemi tanára Révész T. Mihály szerkesztett 2018. május 25-én az ELTE ÁJK-n Mezey Barna nagy számban felsorakozott tisztelői, kollégái és barátai körében adták át.

Révész professzor úr köszöntője után az ünnepelt meghatottan üdvözölte a megjelenteket, és személyre szólóan dedikálta mindenki számára a kötetet.

Professzor úrnak sok boldog születésnapot és szakmai sikerekben továbbra is gazdag jövőt kíván a Jogtörténeti Tanszék minden munkatársa!

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
Elektronikus ZH nap 2018. október 26.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00